Made in Germany

İade & Değişim

kronen.com.tr online satış sitemizden almış olduğunuz üründen herhangi bir sebeple memnun kalmadıysanız, size ulaşan ürünü kullanmamak şartıyla, teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade etmeyi veya değiştirmeyi talep edebilirsiniz. Kullanılmış ürünlerin değişim veya iadesi gerçekleştirilemez.

İade kargosu öncesinde sitemizdeki iade formunu doldurarak şirketimize bilgi vermeniz gerekmektedir. 

İade kargo adresimiz; kronen.com.tr – Kazım Dirik Mahallesi, Üniversite Caddesi No:116, D:52 Meva Plaza, Bornova - İzmir'dir.  +90 532 764 12 94 numaralı telefonu lütfen iadelerinizin üzerine ALICI Telefonu olarak yazınız.

İade formu doldurulmadan geri gönderilen ürünlerin iadesi hiçbir şekilde gerçekleştirilmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünü iade etmeniz ve/veya alışverişten caymanız halinde, ürün bedeli paketin firmamıza ulaştığı andan itibaren üç (3) gün içerisinde iade edilir. Kredi kartına ödeme iadesi bankanız tarafından yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesaire durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürünü iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişim ve iade talep edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.   Müşteri tarafından -alıcı ödemeli- gönderilen iade ürünlerinin bedellerinden, iade kargo bedelleri kesilecek ve iade tutarları taraflarına kesinti yapılmış şekilde yansıyacaktır.

Değişim için tarafımızdan gönderilen ürünün kargo bedeli bir (1) kereye mahsus olmak üzere yine şirketimize ait olacaktır, ikinci ve son kez değişiklik talep edilmesi durumunda gidiş-geliş kargo ücretleri müşterimiz tarafından karşılanacaktır. Ayni sipariş için 2 den fazla değişim yapılamamaktadır.

Orta