Made in Germany

Kurumsal

KRONEN markası oluştuğu günden bugüne kadar her zaman; firma hedeflerini ve yapısını sürekli dinamik tutarak değerlerinden ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman en yüksek memnuniyeti hedefler. Dünyanın farklı ülkelerinden sektöründe uzman firmaların kaliteli ürünlerini ithal etmektedir. Metal, ahşap, inşaat, sektörlerine itafen yüksek kalitede endüstriyel yapıştırıcılardan oluşan ürün çeşitlerini profesyonel uygulayıcılara hizmet vermekte ve çözüm ortakları ile beraber müşterilerinin işlerinde fark yaratmalarına katkı sağlamaktadır.

İşiniz ne olursa olsun, sektöründe en iyi sonucu; KRONEN kalitesi garanti eder.  Her müşteriye ayrı ayrı özel hizmet çözümleri sunulması, KRONEN in temel prensiplerinden biridir. Böylece tek kişiyle çalışan en küçük atölyeler de, yüzlerce kişinin çalıştığı uluslararası dev şirketler de KRONEN ’den kendi ihtiyaçlarına en uygun hizmeti alırlar.Müşterilerimiz ile sürekli doğru ve yakın temas, ürün geliştirme, deneme aşamaları, mühendislik ve satış stratejilerimiz ile değerli yol arkadaşlarımızla beraber aldığımız gücü yine aynı şekilde ürünlerimize yansıtmaktır amacımız.

Misyonumuz;

Sağlam ve profesyonel ürünlerimiz ile kaliteli servis hizmetimiz ile müşterilerimizin iş yükünü azaltmalarına katkı sağlamak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.

Vizyonumuz;

Yüksek ürün kalitesi, ve farklı ürün çeşitlerimiz ile ihtiyaçlara ve koşullara göre çözüm üretmek, aynı şekilde değerlerimizi artırarak, müşterilerimizin vazgeçilmez markası olmak

Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Kronen Tutkal
Orta